> Historie > Nejlepší výsledky > Ženská složka

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY - ŽENY

ROK

DRUŽSTVO

JEDNOTLIVCI

1998

3. místo“ Memoriál Kejře,Novotného,Bortela – Soboňky“

(Zemanová L.,Zemanová K., Buriánková M.)

14. místo Pytelová Lenka

„Malá cena Brno- Mor.Sláv.“

1999

1. místo“ Memoriál Kejře,Novotného,Bortela – Soboňky“

(Zemanová L.,Kvapilová M., Spiritová J., Blahušová V.)

3. místo – Zemanová Lenka

„Pohár studentstva Bučovice“

finále kladina

2000

4. místo druž. „Pohár studentstva Bučovice“(Šustáčková, Blahušová, Hradilová)

12. místo – Baštová Jana

„Krumlovský zvoneček“

2001

9. místo druž. „Přebor Moravy ČOS v Ostravě“ (Baštová, Spiritová, Hradilová)

 

6.místo Baštová Jana

„Mimi pohár Mor.Slávia Brno“

2002

4. místo druž. „Přebor Moravy ČOS v Ostravě“ (Baštová, Kučerová, Hradilová)

 

5.místo Baštová Jana

Memoriál Nadi Belušová Rožnov pod Radh.

2003

1. místo druž. „Pohár studentstva Bučovice(Baštová, Kučerová, Hradilová)

2.místo – Hradilová Ivana

„Malá cena Brna“

finále ,prostná

2004

2. místo druž. „Pohár studentstva Bučovice(Baštová, Kučerová, Sokolová)

3. místo – Sokolová Hana

„Pohár studentstva Bučovice“

finále kladina

2005

5. místo druž. „Pohár studentstva Bučovice(Cenková, Kučerová, Sokolová)

2.místo – Sokolová Hana

„Malá cena Brna“

finále přeskok

2006

3. místo druž. „Pohár studentstva Bučovice(Mlčoušková, Kučerová, Sokolová)

4. místo – Sokolová Hana

„Pohár studentstva Bučovice“

finále kladina

2007

1. místo přípravka „Šlapanický koniklec“

(Ošancová Michaela, Pištěláková Veronika)

2. místo- Kučerová Ivana“ Memoriál Kejře,Novotného,Bortela – Soboňky“

2008

5.místo – žákyně – Ostrava - Morava

(Pištěláková, Valentová, Krejčí)

1.místo – Antlová – Sobotky

Memoriál Kejře, Novotného, Bortela

2009

4.místo – žákyně – ČOS - Morava

(Pištěláková, Valentová, Krejčí)

2.místo – Tereza Tichá – Rosická štika

2010

4.místo žákyně – Ostrava – ČOS – Morava

(Antlová, Matulová, Tichá, Přichystalová)

1.místo – Lucie Pospíšilová – Šlapanický koniklec

2011

1.místo st. žákyně -  Šlapanický koniklec

(Krejčí, Valentová)

1.místo – Eva Valentová - Šlapanický koniklec

 
2012

1.místo – ml. žákyně - Šlapanický koniklec

(Tichá, Antlová, Matulová)

 1.místo – Jana Antlová - Šlapanický koniklec
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich